scuba logo
 

„Texaco HDAX“

„HDAX“ – tai specialios formuluotės, oksidacijai atsparios, stabilumu pasižyminčios dujinių variklių alyvos. Jos sukurtos taip, kad užtikrintų nepertraukiamą, patikimą energijos gamybą.

„HDAX“ suteikia bei garantuoja:

> Puikią dujinių variklių apsaugą nuo dėvėjimosi ir ilgesnę jo eksploatavimo trukmę;

> Variklio vidinę švarą ir jo efektyvų veikimą;

> Optimalius alyvos keitimo intervalus;

> Patikimai kontroliuojamas eksploatacijos išlaidas;

> Mažesnes išlaidas elektros energijai.

Dujinių variklių eksploatacija

Dujiniai varikliai- svarbi nepertraukiamos gamybos priemonė. Dėl šiuolaikinių variklių konstrukcijos ir darbo sąlygų, jų komponentuose bei mechanizmuose naudojamoms alyvoms tenka atlaikyti aukštesnę temperatūrą ir didesnes apkrovas, todėl didėja daug kainuojančių gedimų pavojus.

Stacionariems dujiniams varikliams skirtos „HDAX“ grupės alyvos padės šių problemų išvengti.
„HDAX“ tepimo priemonės skirtos naudoti sunkiomis darbo sąlygoms, kai įrengimai kasdien dirba ekstremalioje temperatūroje ir nešvarioje aplinkoje, taikomi griežtesni leistinieji tecnologiniai nuokrypiai. Jos padeda kontroliuoti nitrinimo procesą, oksidaciją, rūgščių ir kitų nuosėdų, besikaupiančių ant stūmoklių, cilindrų, vožtuvų ir kenkiančių įrenginio darbui, susidarymą.

„HDAX“ alyvos garantuoja įrengimų apsaugą. Todėl, jas naudojant, galite padidinti variklio efektyvumą ir išnaudoti visą jo potencialą.

„TEXACO HDAX“ naudojimo ypatybės

> Mažesnės alyvos sąnaudos, retesni keitimo intervalai;

> Padeda iki minimumo sumažinti alyvos tirštėjimą, nuosėdų kaupimąsi ir filtrų užsikimšimą;

> Skirtas apsaugai nuo rūgštaus kondensato sukeliamos korozijos;

> Apsauga nuo dėvėjimosi užtikrina ilgesnę variklio eksploatavimo trukmę;

> Geresnė apsauga nuo vožtuvų įsmukimo;

> Pritaikytas naudoti katalizatorių sistemose.

„LubeWatch“ panaudotos alyvos analizė

„LubeWatch“ alyvos analizė padeda kontroliuoti įrangos darbą. Reguliariai tirdami alyvos mėginius, galite optimizuoti savo įrangos eksploatavimo trukmę ir alyvos keitimo intervalus, nustatyti alyvos poreikį ir suprasti, kaip keičiasi darbo aplinka konkretaus įrenginio viduje. Šios žinios padeda tiksliai sudaryti techninės priežiūros grafikus, sumažinti prastovų trukmę, taip pat išvengti avarinių gedimų.

„Texaco HDAX“ alyvos skirtos biodujomis ir sąvartynų dujomis varomiems varikliams, aušinimo skysčiai ir „LubeWatch“ alyvos analizės programa –

tai išskirtinis tepimo sprendinys, ilgainiui optimizuojantis jūsų variklių darbą ir padedantis jiems atskleisti visą savo potencialą.

„TEXACO HDAX“ naudojimo sritys

Bukletai