scuba logo
 

VARTECH

Pramonės įrengimų operatoriai gerai žino apie didžiulę žalą, kurią technologinio proceso metu susidaręs lakas gali padaryti jų veiklai. Dauguma gamybininkų supranta, kad kenksmingos apnašos sukelia
daugybę įrangos problemų, pradedant prastais veiklos rezultatais ir baigiant katastrofiškais gedimais.

Lakas- tai danga, prilimpanti prie vidinių įrangos paviršių, skatinanti komponentų susidėvėjimą bei mažinanti veiklos našumą, galinti sukelti nemenkus gedimus. Ją paprastai sudaro organiniai procesų likučiai, susimaišę su metalų dalelėmis, neorganinėmis druskomis ir kitais teršalais. Lako plėvelė gali būti įvairių parametrų- nuo lipnios plonos dangos iki kieto sluoksnio. Ji yra sunkiai pašalinama, o poveikis- ypač destruktyvus.

Įprastų valiklių problema

Cheminis pramoninių sistemų valymas- įprastinis būdas šalinti susikaupusį laką gamybos proceso metu. Jis paprastai taikomas pasibaigus cirkuliacinės alyvos naudojimo laikui. Tačiau detergentai,  dėl suderinamumo problemų, gali pažeisti sandariklius, užkimšti filtrus ir, jei nebus savalaikiai pašalinti, iš naujo nusodinti laką pačioje sistemoje bei sukelti įvairių komponentų gedimus.

„Texaco“ tepalų gamybos ekspertai sukūrė dviejų žingsnių valymo ir veiksmingumo kontrolės programą, kuri padeda apsaugoti įrengimus nuo susikaupusio lako ir užtikrina aukščiausią veiklos produktyvumą su „VARTECH“ ISC sprendimu.  Tai- trigubo veikimo technologija:
PJOVIMAS
Valiklis perpjauna kieto lako sluoksnius ir pašalina juos kaip mikro dydžio daleles.
FIKSAVIMAS
Jis užfiksuoja ir stabilizuoja šias lako daleles apsauginiame barjere, kad jas būtų galima pašalinti iš jūsų sistemos, neperdirbant kitose įrangos dalyse.
SUDERINAMUMAS  
Tai suderinama su eksploatuojama alyva, užtikrinančia optimalų darbo lankstumą, tuo pačiu išlaikant našumą valymo ciklo metu, kuris paruošia sistemą naujos alyvos pakeitimui.

„VARTECH“ ISC - pramoninių sistemų valiklis

Naudojant „VARTECH“ ISC sistemos valymo procesas yra paprastas, racionalus ir ekonomiškas. Įprastiniai sistemų valikliai yra sudėtingesni, reikalauja papildomų veiksmų, išorinio filtravimo ir keletos skalavimų bei suderinamumo testų.

Panaikinus laką iš jūsų sistemos ją svarbu papildyti tepalu, kuris neleidžia susidaryti ir kauptis naujam lakui. „Chevron“ sukūrė pažangią tepimo medžiagos chemijos komponentus, kurie darbo metu slopina pirminių negatyvių dalelių susidarymą tekančioje alyvoje, jas neutralizuoja ir neleidžia nusėsti ant vidinių įrangos paviršių bei transformuotis į laką. „GST Advantage“ ir „GST ElyteSyn“ – turbinų alyvos su pagamintos pagal „VARTECH“ technologija, apsaugos jūsų įrengimus ir gamybines sistemas.

Šie produktai sukurti siekiant kontroliuoti lako, apnašų susidarymą. Jie padeda:

• Pagerinti oksidacijos stabilumą;
• Sumažinti alyvos skaidymąsi;
• Prailginti alyvos tarnavimo laiką.

Vartech bukletas: Vartech TXI520

Susiekite su „Texaco“ pramoninių tepalų ekspertais, kurie padės tinkamai pritaikyti programą, kad apsaugotumėte įrangos veikimą.
Sužinokite apie tai daugiau texacolubricants.com/VARTECH