scuba logo
 

Havoline su „Deposit Shield™“

„Havoline“ variklinės alyvos su „Deposit Shield™“ technologija atitinka ypatingus jūsų variklio reikalavimus, suteikdamos dinaminę apsaugą ir veikimą ten, kur jo labiausiai reikia. Jų ilgalaikis veiksmingumas suteika varikliui optimalią galią ir našumą, apsaugo nuo kenksmingų nuosėdų ir nusidėvėjimo.

„Havoline“ alyvų privalumai

Variklio švara
Jos išvalo variklį: geresnis gyvybiškai svarbių detalių aušinimas ir tinkamams alyvos padavimas į trinties poras sumažina kuro sąnaudas ir prailgina variklio darbo laiką.
Mažesnė trintis
„Havoline“ alyvos sukomponuotos iš kruopščiai atrinktų bazinių alyvų ir modernių, priderintų priedų, užtikrinančių mažą variklio dėvėjimąsi bei kuro ekonomiją.
Šilumos stabilumas
Šios alyvos labai atsparios aukštoms temperatūroms. Net ekstremalių sąlygų poveikyje jos išlaiko patikimą plėvelę, nesioksiduoja ir nesudaro dervų.
Mažos alyvos sąnaudos
Havoline su „Deposit Shield™“ yra labai atsparios ir stabilios. Eksploatuoajmos jos neskystėja, mažai garuoja, nudega, todėl nereikia alyvos papildyti tarp keitimų.
Prisitaikymas prie temperatūros pokyčio
Žemų temperatūrų poveikyje šios alyvos nesutirštėja ir užtikrina visapusišką variklio apsaugą užvedimo metu tuo prailgindamos jo ir akumuliatoriaus darbo laiką.

„Texaco“ tepalai, techniniai skysčiai ir specialūs produktai, skirti lengviesiems automobiliams bei mikroautobusams, užtikrina stabilias eksploatacines transporto priemonių savybes. Šios alyvos saugo jų mechanizmus įvairiomis, net ypač sudėtingomis, klimatinėmis sąlygomis, tiek jas naudojant mieste, pastoviu start-stop rėžimu, tiek dideliais greičiais skriejant automagistralėse.

Bukletai